Peegelklaas OÜ

Meie lugu

Peegelklaas OÜ on asutatud 2009 aastal ning on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte. Meil on tööalast kogemust peeglite, klaaslahenduste, mööbli ja muu pakutava tootmise ja paigaldamise osas üle 23 aasta.

Peegelklaas OÜ peamiseks tegevusvaldkonnaks on erinevate klaasseinte, dušinurkade-klaaside, saunaseinte, klaaspiirete-katuste, köögiklaaside, peeglite, garderoobisüsteemide, vitriinkappide, terrassisüsteemide, köögimööbli ja muu mööbli valmistamine ning paigaldus.

Meie tegevusalasse kuuluvad peamiselt garderoobide, erinevast materjalist liuguste ja vaheseinte, erinevate lahendustega peeglite, trepi- ja rõdupiirete, dušinurkade-klaaside, saunaseinte, terrassisüsteemide, vitriinkappide, köögimööbli ja muu mööbli valmistamine.

Miks tegeleme just klaasiga?

Klaas on tänuväärt atraktiivne materjal, mis toob igasse ruumi õhulisust, kergust, elegantsust ja valgust ning loob meeldiva interjööri. Erinevaid klaasi omadusi ja toone kombineerides saab lõputu hulga kasutusvõimalusi.

Garderoobid, liuguksed kui ka klaasist vaheseinad on loodud ruumi efektiivseks kasutamiseks ja paindlikuks liigendamiseks, mis tagavad ruumi mugavuse ja vajadusel privaatsuse. Mugavus on üks hüvedest, mida me oma klientidele soovime pakkuda. Valmistame tooted just Teile sobivasse ruumi ja sobivate mõõtudega ning pakume täisteenust alates kliendi asjalikust konsulteerimisest, objekti mõõdistamisest kuni toote projekteerimise, kohale toimetamise ning paigalduseni.

Lahendusi on maast laenu ning kohti kus meie tooteid kasutada – trenditeadlikud kodud, hotellid, treeningsaalid, kontorid, erinevad kaubandusasutused, saunad, ööklubid jne.

Ükski küsimus pole rumal. Rumal oleks küsimata jätta!

Meeldivale koostööle lootma jäädes.

Peegelklaasi töökas meeskond!